U bevindt zich hier: Jongerenwerk | Contact

contact

 
 

Bereikbaarheid Ambulant jongerenwerk
Algemeen is het jongerenwerk bereikbaar via telefoonnummer 0174 – 630358 of jongerenwerk@vitiswelzijn.nl

Jeugdoverlast
Als er sprake is van jeugdoverlast, probeer dan met de jeugd in gesprek te komen. Mocht dit niet lukken en is er sprake van langdurige overlast, dan kan melding gemaakt worden, bij meldpunt leefomgeving via www.gemeentewestland.nl. Alle netwerkpartners worden op de hoogte gebracht van uw situatie. Bij ernstige overlast kan het beste direct de politie gebeld worden.

Elke dorpskern heeft een eigen jongerenwerker als aanspreekpunt:


Jaco Lemckert

Teamcoördinator
Westland & Hoek van Holland

06 - 53529192 
j.lemckert@vitiswelzijn.nl

 


Cynthia Hoogendam

Ambulant jongerenwerker
Monster, Ter Heijde & Poeldijk

06 - 17731288
c.hoogendam@vitiswelzijn.nl






Ali el Mokaddem

Ambulant jongerenwerker
Wateringen & Kwintsheul

06 - 46590009 
a.elmokaddem@vitiswelzijn.nl




Rachel van Duijn
Ambulant jongerenwerker
's-Gravenzande & Heenweg

06 - 14167878
r.v.duijn@vitiswelzijn.nl




Laura Zuijdervliet
Ambulant jongerenwerker
De Lier & Maasdijk

06 - 13998737
l.zuijdervliet@vitiswelzijn.nl





Samir Sluiter
Ambulant jongerenwerker
Naaldwijk & Honselersdijk

06 - 15610477
s.sluiter@vitiswelzijn.nl



Franz Friedrichs
Ambulant jongerenwerker
Hoek van Holland

06 - 22078371
f.friedrichs@vitiswelzijn.nl



 

 










Week van de Ontmoeting in Hoek... 20-sep-2019    Van 1 t/m 8 oktober bent u welkom bij vele ontmoetingsactivi... Lees verder 
  Meer nieuws